model.jpg

ABOUT US / Hakkımızda

Why &
Who We Are

Before it was officially established in 2015, it had done many different jobs in the boat market. Its main purpose is to create difficult and complex surfaces and forms other than standard productions and then to manufacture them.

Our brand, which continues to work at three points with two different teams, serves as Tuzla engineering office, Maltepe Workshop and manufacturing rage.

Neden & 
Kimiz

Resmi olarak 2015 de kurulmadan önce tekne piyasasında çok sayıda değişik işler yapmıştır. Asıl amacı standart üretimlerin dışında yapması zor ve karmaşık yüzeyler ve formları oluşturmak ve sonrada imalatını yapma amacını gütmüştür.

İki farklıekip ile üç noktada çalışmalarını sürdüren markamız , Tuzla mühendislik ofisi , Maltepe Atölye ve imalat öfisi olarak hizmet vermektedir.

لماذا ا
كوميس

قبل أن يتم تأسيسها رسميًا في عام 2015 ، قامت بالعديد من الوظائف المختلفة في سوق القوارب. والغرض الرئيسي منه هو إنشاء أسطح وأشكال صعبة ومعقدة بخلاف المنتجات القياسية ومن ثم تصنيعها.

علامتنا التجارية ، التي تواصل العمل في ثلاث نقاط مع فريقين مختلفين ، تعمل كمكتب هندسي في توزلا ، وورشة مالتيب ، وغضب التصنيع.

Certification association that we work with in Europe